Susitikime su Prezidente Dalia Grybauskaite2010 m. birželio 21 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė "Baltosios bangos" judėjimo atstovus. Tarp jų - ir UAB Management information vadovę Vidą Č. Kumpikienę.
 
Susitikimo metu buvo ieškoma būdų, kaip Lietuvos įmonės galėtų veikti skaidriai ir mokėdamos visus mokesčius. Tiek iš verslo, tiek iš valdžios pusės buvo dalinamasi įžvalgomis, ką turi padaryti kiekviena pusė, kad verslui neapsimokėta lindėti šešėlyje.
 
Pilnas pranešimas - oficialioje Lietuvos Respublikos Prezidentės interneto svetainėje (spausti ant nuotraukos).JAU TEIKIAME PASLAUGAS VOKIETIJOJE IR OLANDIJOJE!

Džiaugiamės, galėdami informuoti, kad nuo 2009 metų teikiame įmonių steigimo ir buhalterinės apskaitos paslaugas Vokietijoje. Konsultuojame steigiant verslą, padedame surasti vietinius partnerius.
 
Maloniai prašome kreiptis - kontaktai Vokietijoje. Vokietijoje ir Olandijoje Jus aptarnaus lietuviškai kalbantis personalas!PROFESIONALIOS FINANSŲ VALDYMO BEI APSKAITOS PASLAUGOS

Norėdami detaliau sužinoti apie mūsų paslaugas, prašome išsirinkti Jus dominantį variantą iš viršuje esančio meniu.
 
Esame pasiruošę susiderinti su Jumis dėl tokios paslaugų apimties, kuri bus optimaliausia Jūsų atveju. Mes nebijome rimtų įsipareigojimų ir juos atliekame laiku bei su užsidegimu. Mūsų kompanijos filosofija - ilgalaikis įsipareigojimas klientui.
 
Jei susidomėjote, labai prašome susisiekti su mumis.
 

Siūlome paskaityti
 
 
Kai lipi į kalną, daugėja jėgų.
 
Vilius, 5 m.

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas