IS diegimai

Apskaitos sistemų diegimas
 
Konsultavimas finansų ir apskaitos klausimais dideliuose IS diegimo projektuose
 
 

Neretai pasitaiko, kad organizacijose vadovai negauna jiems reikiamos kokybės ataskaitų ne tik todėl, kad kažkas ataskaitų paprasčiausiai neparuošė, tačiau ir todėl, kad esamoje situacijoje nėra duomenų, kurie būtini reikalingoms ataskaitoms. Paprastai tai atsitinka dėl kelių priežasčių:
  1. duomenys nėra renkami, gaunami ir fiksuojami,
  2. duomenys yra fiksuojami, tačiau sunkiai prieinami sistemoje,
  3. duomenys renkami, fiksuojami, juos „paimti“ iš sistemos įmanoma, tačiau tai trunka labai ilgai arba labai brangiai kainuoja,
  4. duomenys sistemoje yra, tik niekas nežino, kaip juos panaudoti ruošiant ataskaitas.
Mes nebijome tokių situacijų. Bendradarbiaudami su IT specialistais mes su malonumu peržiūrime informacines sistemas, jas įvertiname, paruošiame planą, kaip išgauti iš esamos verslo struktūros reikiamus duomenis ir padaryti taip, kad jie būtų paruošiami ir pateikiami vadovams reikalingose ataskaitose trumpiausiu ir pigiausiu įmanomu keliu. Suteikiame Jums galimybę saugiu ryšiu internete prisijungti prie Jūsų įmonės duomenų bazės, kurioje bus pateikti visi apskaitos duomenys bei ataskaitos apie Jūsų verslą. Mums svarbu, kad mūsų paruoštomis ataskaitomis naudodamiesi vadovai priimtų greičiausiai verslą auginančius sprendimus.
 
Jei Jūsų netenkina Jūsų informacinė / apskaitos sistema, nedvejodami kreipkitės į mus pagalbos ir jos tikrai sulauksite!Ačiū už Jūsų pagalbą.
 
Aivaras Stankevičius,
SEB banko Operacijų centro administratorius
 
 

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas