2010.02 Mūsų ruoštas straipsnis - mėnesio geriausias!


Susumavus žurnalo INVESTUOK skaitytojų apklausos rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų paruoštas straipsnis tapo mėnesio geriausiu straipsniu.
 
Straipsnis "Kokius pokštus mums krečia psichologija?", skaitytojų vertinimu, buvo pats geriausias žurnalo INVESTUOK 2009 m. gruodžio mėnesio straipsnis. Apklausos duomenys parodė, kad šis straipsnis sulaukė 14% skaitytojų įvertinimo kaip geriausias numerio straipsnis. Visi kiti to mėnesio straipsniai buvo įvertinti mažesniais procentais, o tai reiškia, kad mažiau skaitytojų jiems atidavė savo balsą kaip už geriausią numerio straipsnį.
 
UAB "Management information" dėkoja šio straipsnio autorei, kolegei Svetlanai Liachovič, pašnekovams, davusiems interviu, kurių nuomonė pateikiama šiame straipsnyje: UAB „SEB investicijų valdymas“ Verslo plėtros ir pardavimo departamento vadovei Vaivai Tylienei, UAB „Organizacijų vystymo centras“ Paslaugų grupės vadovui Pauliui Avižiniui ir VU karjeros centro direktoriaus pavaduotojui, VU Ekonomikos fakulteto Vadybos katedros docentui ir psichologui dr. Žygimantui Grakauskui.
 
 
 


Sveikiname naują darbuotoją Svetlaną Liachovič

Nuo 2009 m. spalio mėnesio UAB Management information darbuotojų gretas papildė plataus profilio buhalterė Svetlana Liachovič. Svetlana jau keletą metų dirbo buhaltere įvairiose Lietuvos įmonėse. Buvusių darbdavių atsiliepimai apie Svetlaną - kuo geriausi.
 
Džiaugiamės turėdami Svetlaną savo gretose. Džiaugiamės, kad ji kruopščiai ir sąžiningai atlieka savo darbą. Iki galo išsiaiškina užduotis ir siekia kokybės. Svetlana suteikia vertingus patarimus net žymiai seniau už ją finansų srityse besidarbuojantiems kolegoms. Tai leidžia mūsų klientams teikti dar aukštesnės kokybės paslaugas.
 
Be to, Svetlana rašo profesinius straipsnius, kurie publikuojami Finansų direktoriams skirtoje svetainėje www.FIN-DIR.LT bei žurnale INVESTUOK.
 
Linkime Svelanai tolimesnės puikiai besiklostančios karjeros įmonėje "Management information"!
 
 

Pasirodė mūsų paruoštas straipsnis "Ar verta investuoti į sveikatą?"


2009 m. spalio mėnesio žurnalo INVESTUOK vedamąjį straipsnį paruošė UAB "Management information" specialistai.
 
Spaudoje pilna informacijos apie tai, kaip reikia gyventi sveikai. Šio straipsnio tikslas – pabandyti įvertinti sveikatą kaip investiciją. Ar verta investuoti į sveikatą? Kiek kainuoja gera sveikata ir ar tai yra finansiškai naudingiau nei nulinės investicijos į sveikatą? Ar investuojant į sveikatą atsiperka galimos išlaidos vaistams priešingu atveju?
 
Atrodo, kad visi žino apie sveikatos pagrindus ir ką reikia daryti, kad žmogus būtų sveikas ir ilgaamžis. Tačiau kai reikėjo imti ir surašyti juodu ant balto, atrodo, kad visuotinai žinomos tiesos bus pro vieną ausį įėjusios, o pro kitą sėkmingai išėjusios. Kauno visuomenės sveikatos centro vyriausioji specialistė Kristina Motiejūnaitė dar sykį patikslino, atrodo, visiems gerai žinomas tiesas, kad gerą sveikatą užtikrinti padeda sveika mityba, fizinis aktyvumas ir poilsis.
 

Sveikiname naują darbuotoją - Eveliną Rimkutę


Sveikiname UAB "Management information" kolektyvą papildžiusią naują darbuotoją Eveliną Rimkutę. Evelina turi buhalterinio darbo patirties, yra dirbusi banke. Evelina dirbs buhaltere - konsultante.
 
Nuo 2009 m. rugpjūčio 5 dienos pradėjo darbus mūsų kliento SEB banko informacinės sistemos projekte.
 
Džiaugiamės pristatydami naują savo komandos narį. Linkime visokeriopos sėkmės tiek darbuose, tiek asmeniniame gyvenime.
 
UAB Management information kolektyvas

Ala Pugačiova turi problemų dėl neteisingai padeklaruotų mokesčių

 
 
Šįkart į viešumą išėjo informacija, kad problemų dėl nepakankamo mokesčių sumokėjimo turi ir Rusijos estrados liūtė Ala Pugačiova. Ji netgi buvo įtraukta į garsiausių mokesčių vengiančių pasaulio žmonių dešimtuką!

1997 metais dainininkei teko sumokėti 300 tūkst. dolerių, t.y. apie 800 tūkst. litų baudą už klaidą mokesčių deklaracijoje.

Jei nenorite turėti tokių problemų kaip Ala Pugačiova, kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums teisingai paruošti Gyventojų pajamų mokesčio deklaraciją už 2008 m.!
 KITOS NAUJIENOS

 

2009.10 Daina Bilevičiūtė gailisi nesamdžiusi konsultantų ES projekto lėšoms tvarkyti. Skaityti pranešimą
 

2009.06 Straipsnis "Ką reiškia, jei vadovai perka savo įmonės akcijas?". Skaityti straipsnį
 

2008.12 Publikacija Verslo žiniose apie MANinfo atskleistą ES projektų apskaitos problematiką. Skaityti straipsnį
 

2008.04 Atnaujinome ES projektų finansų apskaitos žinias. Plačiau
 

2007.12 Prisijungėme prie Baltosios bangos iniciatyvos. Plačiau
 

2007.08 Pradėjome teikti konsultacijas Verslosavaitė.lt skaitytojams. Plačiau
 

2007.08 Su kolektyvu ilsėjomės kaimo turizmo sodyboje "Šilas". Reportažas
 

2007.07 MANinfo pakeitė logotipą. Plačiau


2007.06 Viskas keičiasi. Požiūris į buhalterijos paslaugų pirkimą iš šalies - taip pat. Skaityti straipsnį
 

2007.05 Pramogavome Trasalyje. Plačiau
 

2007.04 Dalyvavome 4-oje Europos smulkių bendrovių konferencijoje Vokietijoje. Visas pranešimas

 Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas