Verslo procesų optimizavimas Jūsų įmonei

Verslo procesų optimizavimas

Pasaulinės ekonomikos krizės akivaizdoje nelaukiame gelbėjimosi rato iš valdžios ar valstybės. Imamės realių veiksmų padėti įmonėms Lietuvoje ir siūlome
 
VERSLO PROCESŲ OPTIMIZAVIMO PASLAUGĄ Jūsų įmonei
 
Pastaraisiais metais vykęs ekonominis pakilimas leido įmonėms Lietuvoje augti beveik nevaldomai. Niekas negalvojo apie efektyvų procesų organizavimą. Reikėjo galvoti, kaip aptarnauti klientus. Visi džiaugėsi, kad klientų daugėjo, apyvartos didėjo. Vyko natūralūs procesai, kuriuos lėmė makroekonominės sąlygos šalyje ir pasaulyje.
 
 

O šiandien?

Šiandien pardavimų apyvartos mažėja neįtikėtinu greičiu. Skolos auga. Laiku sumokėti atlyginimus ir mokesčius sunku. Kad kažką reikės keisti, ir greitai, akivaizdu. Tačiau ką? Atleisti darbuotojus galima greitai, tačiau kas uždirbs įmonei pajamas ir atliks atleistų darbuotojų darbą?
 
Jei Jums tai skamba kaip Jūsų įmonės istorijos pasakojimas, ši paslauga - Jums.

Iš ko susideda paslauga?

Verslo procesų optimizavimas susideda iš šių dalių:
 
 • verslo procesų "screaning'as", t.y. peržiūrėjimas iš viršaus, nustatant vietas, kuriose:
 
  • didžiausias resursų sunaudojimas,
  • mažiausias veiklos efektyvumas,
  • nustatomi "butelio kakliukai", kurie stabdo tolimesnės veiklos srautą
 
 • nustatomos vietos, kurios gali būti išsprendžiamos vidiniais įmonės resursais, neišleidžiant papildomai nei vieno lito
 
 • nustatomos vietos, kurios turėtų būti automatizuotos - brangesni resursai paverčiami efektyvesne investicija, leidžiančia mažesnėmis sąnaudomis atlikti kelis ar net keliasdešimt kartų daugiau produkcijos

Ką Jūs gausite?

Iš mūsų gausite:
 
 • verslo procesų žemėlapį, kuriame bus sužymėtos didžiausias problemas sukeliančios vietos.
 
                     Jau vien iš šios susistemintos informacijos tiksliai žinosite, kurias savo verslo vietas turite sutvarkyti pirmiausia, kad apčiuopiamai sustiprintumėte savo įmonės griaučių tvirtumą ekonominės krizės akivaizdoje.
 
 • ataskaitą apie silpnąsias vietas su konkrečiais receptais, kaip ir ką daryti, kad minėtos vietos nebebūtų nesibaigiančios resursų ir grynųjų pinigų juodosios skylės arba visos įmonės veiklos stabdžiai
 
                     Užtikriname Jus, kad kiekvienu atveju gausite patarimus, kaip ir ką daryti, kad veikla taptų efektyvesnė mažiausiai 2 kartus, ir kaip tai padaryti savo įmonės jėgomis, neišleidžiant nei vieno papildomo lito paslaugoms iš išorės pirkti.
 
 

Kas mes tokie, kad siūlome tokias paslaugas?

Mums malonu prisistatyti, nes esame tikri, kad esame tie, kurie geriausiai gali atlikti Verslo procesų optimizavimą Jūsų įmonėje.
 
Vida Čiuberkienė Kumpikienė
 
4 m. darbo patirtis audito ir konsultacijų bendrovėje Ernst & Young konsultuojant prekybos, gamybos ir komunalinių paslaugų įmones jų verslo optimizavimo ir IT sistemų diegimo projektuose.
 
3 m. darbo patirtis MG Baltic įmonių grupės Vidaus auditore, nuolatos atliekant įmonių vidaus procesų ir grupės įmonių tarpusavio procesų efektyvumo sureguliavimo darbą.
 
 
Big4 lygio žinios ir patirtis už lietuviškos paslaugų įmonės kainą!
 
 

Tomas Kumpikas
 
Sertifikuotas ITIL metodikos žinovas Practitioner lygiu, Anglija. Ši metologija yra skirta verslo procesų efektyvumo sutvarkymui.
 
3 m. patirtis kuriant ir diegiant CMDB-port, produktą, skirtą IT procesų efektyvumui, konsultuojant ir efektyvinant verslo procesų schemas įvairiose Lietuvos įmonėse.
 
3 m. vadovaujančio darbo patirtis SEB Vilniaus banke, tuo metu kaip tik banko procesai buvo pertvarkomi iš lietuviškų pagal skandinaviškus standartus.
 
3 m. patirtis dirbant MG Baltic IT departamento direktoriaus pavaduotoju sistemų priežiūrai.
 
Diplomuotas inžinierius.

Kaina

Smulkioms įmonėms paslaugos kaina yra 3000 Lt + PVM.
 
Vidutinėms įmonėms paslaugos kaina yra 10 000 Lt + PVM.
 

Susisiekite su mumis ir užsisakykite paslaugą!

 
Kuo greičiau pradėsime, tuo greičiau Jūsų verslas lengviau atsikvėps!

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas